czwartek, 15 grudnia 2011

Niespodziewana przesyłka.......

Wczoraj dzwonek u drzwi, a tu listonorek w czapce Mikołaja (ale jaja!!!!!!!) i  daje mi wielkie kopercisko, pękate do granic  możliwości. Rzut oka i o rety!!!!!!!!! moja imienniczka z  Nowego Sącza - Danusia z blogu  http://babusiowerobtki.blogspot.com/ o mnie pamiętała, ale niespodzianka!!!!! Miałam wychodzić, ale gdzie tam najpierw muszę zobaczyć bo nie wytrzymam, same cuda, komplet dzwoneczków szydełkiem zrobionych i gwiazdeczki i czekoladka z naszym imieniem i karteczka z cudownymi życzeniami świątecznymi , własnoręcznie zrobiona i wyhaftowana "haftem matematycznym" i pierniczki zrobione przez Danusię. WIELKI DZIĘKI za pamięć i te piękne upominki.

Patrzcie i podziwiajcie:

5 komentarzy:

 1. No własnie widzę i podziwiam że masz więcej szydełkowych ozdób na choinkę a niżeli ja ;)mimo że sama dziergam na szydełku,ale jak to mówią szewc.......... Prezenty wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajny wielki prezent!A przesyłka od niej do mnie, została okradziona , a zniszczone szczątki z cudzą zawartością dotarły do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. ale cudownosci...gratuluje takich slicznych prezecikow...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dasia, cieszę się, że Ci się podobała moja niespodziewajka i to jeszcze dostarczona przez Mikołaja - ale checa. Po takich pochwałach aż chce się robić dalej.
  Pa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. wspaniała niespodziewajka:)

  OdpowiedzUsuń