piątek, 11 listopada 2011

Breloczkowa wymianka......

Dziś wielki dzień pokazywania breloczków, zabawę zorganizowała Cyber Julka http://cyberjulka.blogspot.com/  .
Oto co dostałam od  Ellie http://uellie.blogspot.com/2011/11/breloczkowa-wymianka.html

Piekny breloczek i masa słodkości, mulinka i naparstek do kolekcji, wstawiam swoje fotki, ale zajrzyjcie do Ellie,  ona ma pokazane fotki w dużo lepszej formie. Dziękuję Ci bardzo, bardzo!
 A ode mnie do Dota72   http://dota72.blox.pl/html poszła taka wersja breloczka...o nie!  breloczków

Jeden kolorowy i drugi czarno-srebrny i kot, ale na kartce, bo na dachu się nie zmieścił. Musicie dziewczyny koniecznie do niej zajrzeć i fotki ma cudowne z wymianki.  Po wyjściu z PP zorientowałam, się, że żadnych przydasi nie podarowałam, Dota72 od razu na liście Pani Mikołajowej się znalazła, bo jakże tak.... Dorotka pięknie pisze na swoim blogu, jak się cieszy z breloczków.  I dziś mi kamień z serca spadł.( Bęc!!!!!!), bo taki niedosyt miałam....
Trafiłam na takie cudowne dziewczyny w tej wymiance, dziękuję Wam bardzo, bardzo fajnie się bawiłam, była nutka adrenaliny i zostałyście w mojej zakładce na stałe! Cyber Julka - dochodzę do wniosku, że jak Ty organizujesz cokolwiek, dasz pomysł to, żeby nie wiem co....wszystko jest fajne. Masz szczęśliwą rękę.... Dziękuję bardzo za zabawę!

8 komentarzy:

 1. Wszystkie breloczki śliczne. Super zabawa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. 3 breloczki, każdy inny i wszystkie piekne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna zabawa.Piękne prezenty.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Ty płodna jesteś!:) Aż dwa breloczki stworzyłaś i każdy wyjątkowy!:) Obie przygotowałyście wspaniałe paczuszki! Dasieńko Ty moja!:) Dziękuję Ci baaardzo ze Twe słowa!:) Buziak!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne breloczki-każdy ma swój urok,no i są niepowtarzalne:)a bombeczki z aniłokami z poprzedniego postu CUDOWNE!!!!Zdolne masz rączki:)Pozwolisz że jeszcze raz sobie pooglądam te bombiaste bombeczki...

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej, jakie śliczne te breloczki!!! I aż dwa!
  Pozdrawiam,
  Asia z mijajacych chwil

  OdpowiedzUsuń
 7. Dasiu, jakie cudne breloczki stworzyłaś!
  Bardzo się cieszę, że mogłam sprawić Ci odrobinę radości ;)
  Pozdrawiam serdecznie
  E.

  OdpowiedzUsuń